CoffeeRoasters – palarnia kawy – jest nowatorską inicjatywą na polskim rynku kawowym. Powstał z połączenia naszych dotychczasowych działalności z zakresu: wypalania kawy, szkoleń kawowych oraz serwisu maszyn do kawy. Jesteśmy profesjonalistami. Wspólnie tworzymy jedyne w swoim rodzaju tak kompleksowe połączenie, praktycznie nie opierając się na podwykonawcach w żadnym z obszarów naszej działalności. Mamy nadzieję, że właśnie dzięki naszej wszechstronności jesteśmy w stanie zaoferować naszym obecnym i przyszłym Klientom kompleksowe usługi na jeszcze wyższym poziomie.

Drugim ważnym powodem powstania CoffeeRoasters jest dynamiczny rozwój polskiego rynku kaw wysokiej jakości, w tym  kaw segmentu specialty. Wraz ze wzrostem świadomości konsumentów zapotrzebowanie na te wyjątkowe kawy wciąż rośnie. Jest to jak najbardziej zgodne z naszym, zawsze bezkompromisowym, podejściem do kwestii  jakości. Mamy nadzieję, że nasze dotychczasowe doświadczenie pozwoli nam na dostarczanie Wam wszystkim kawy spełniającej w 100 procentach Wasze oczekiwania. Kawy dokładnie takiej, jaką najbardziej lubicie, świeżej i wyjątkowej – prosto z palarni.

Nasze kawowe doświadczenie to ponad 10 lat pracy z kawą i ludźmi z branży kawowej. To wiele kilogramów doskonałej, świeżo wypalanej kawy, która wyszła z naszych pieców. Wiele naprawionych maszyn, przeprowadzonych szkoleń. I to, co najważniejsze, bardzo wielu zadowolonych ze współpracy z nami Klientów. Nasze know-how pozwala nam oferować kompleksowe, sprawdzone produkty i usługi , oraz zapewnić wszystkim naszym Klientom, zarówno komercyjnym jak i indywidualnym, doradztwo i pełne wsparcie na bardzo wysokim poziomie.

Doskonale znamy się na wypalaniu kawy i blendowaniu. Dzięki temu nasze kawy i mieszanki charakteryzują się wysoką jakością oraz bardzo dużą powtarzalnością To gwarantuje zawsze pozytywne przełożenie na końcowy efekt w Waszych filiżankach. Wciąż się rozwijamy i doskonalimy nasz warsztat, dzięki czemu praca z kawą ciągle jest dla nas bardziej przyjemnością niż obowiązkiem. Mamy nadzieję,  że nasi Klienci będą się rozwijać razem z nami, wspólnie, dla poprawy jakości kawy podawanej w każdym możliwym miejscu.

Jesteśmy niewielką, praktycznie niszową palarnią kawy, dlatego możemy zapewnić bardzo wysoką jakość naszych produktów i usług. Innymi słowy, nie oszczędzamy na surowcach i nie zbyt często idziemy na kompromisy w kwestiach jakości. O jakość kawy dbamy na każdym etapie naszej produkcji, począwszy od zaopatrzenia w kawę zieloną, poprzez magazynowanie w odpowiednich warunkach, sam proces w 100 procentach ręcznego wypalania i pakowania kawy świeżo palonej. Współpracujemy jedynie z dostawcami traktującymi kwestie jakości i sezonowości zielonej kawy

podobnie do nas – jako priorytetową. Każdą kawę,  zanim podejmiemy decyzję o zakupie, próbujemy i dokładnie testujemy. Staramy się aby wszystkie dostępne u nas kawy miały konkretne pochodzenie, również te ze średniej półki. Na opakowaniach zawsze znajdują się dokładne informacje o kawach które kupujecie. Dużą wagę przywiązujemy także do świeżości. Dysponujemy dwoma 2,5 kilowymi palarkami i wypalamy kawy praktycznie na zamówienie, dzięki czemu kawy nie leżakują u nas na półkach zazwyczaj dłużej niż tydzień.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kawy i prowadzimy odpowiedzialny biznes z poszanowaniem zasad współpracy oraz środowiska. Świeżo palona kawa, która trafia do Waszych ekspresów i filiżanek nie istnieje bez ciężkiej pracy bardzo wielu ludzi, głównie farmerów uprawiających kawę w biednych krajach. Staramy się wybierać kawy z konkretnym pochodzeniem, od dostawców, którzy gwarantują  godziwe wynagrodzenie dla farmerów za ich ciężką pracę i ich starania na rzecz poprawy jakości uprawianej kawy. Preferujemy dostawców, którzy inwestują w rozwój plantacji

i tym samym poprawę bytu społeczności farmerskich.

W ramach naszej działalności staramy się także prowadzić odpowiedzialną sprzedaż oraz odpowiedzialne działania marketingowe. Nie znajdziecie tutaj lotnych haseł marketingowych wychwalających naszą działalność pod niebiosa.  Możemy w zamian jedynie obiecać dużo rzetelnych i konkretnych informacji. Dążymy do tego, aby każda przekazywana przez nas informacja miała pełne odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o świecie kawy i aktywnie w nim uczestniczyć, zapraszamy na profile społecznościowe naszej palarni kawy.

palarnia kawy CRS CoffeeRoasters logo

palarnia kawy

swiezo_palona_kawa

Wyjątkowa kawa

Doskonałe kawy segmentu specialty, single origin, kawy przelewowe i mieszanki espresso.

ekspresy_do_kawy

Sprzęt Do Parzenia Kawy

Dostarczamy sprzęt dla profesjonalnej gastronomii kawowej, biur, firm i  użykowników domowych…

akcesoria_do_kawy

Akcesoria Kawowe

…i inne wynalazki potrzebne do lekkiej i przyjemnej pracy z kawą. Także sprzęt do alternatyw.

serwis

Profesjonalny Serwis

Naprawiamy szybko i profesjonalnie Wasze ekspresy i młynki.

szkolenia_kawowe

Szkolenia

Szerzymy kulturę picia kawy, doradzamy i szkolimy. Zawsze i wszędzie.

catering_kawowy

Catering Kawowy

Napędzamy Wasze eventy świetną kawą. Zawsze na najwyższym poziomie.